Célegyenesben a karitatív célú Filléres Börze előkészületei Kecskeméten

Ebben az évben már a 28. alkalommal rendezi meg az Első Kecskeméti Lions Club a Filléres Börzét. A nagy érdeklődésre számot tartó eseményre 2018. december 8-9. között a Széchenyivárosi Sportcsarnokban kerül sor.

Az adományokból, támogatásokból befolyt bevételből klubunk számos karitatív cél mellett a Cukorbeteg Alapítványt a Vakok és Gyengénlátók Egyesületét, illetve a hátrányos helyzetű diákok támogatását valósítja meg.

A jó minőségű osztrák és német használt holmikért adott összegekből, adományokból Ön is hozzájárulhat nehéz helyzetű embertársaink életének könnyebbé tételéhez. Várunk minden érdeklődőt, támogatót!