Célegyenesben a karitatív célú Filléres Börze előkészületei Kecskeméten

Ebben az évben már a 28. alkalommal rendezi meg az Első Kecskeméti Lions Club a Filléres Börzét. A nagy érdeklődésre számot tartó eseményre 2018. december 8-9. között a Széchenyivárosi Sportcsarnokban kerül sor.

Az adományokból, támogatásokból befolyt bevételből klubunk számos karitatív cél mellett a Cukorbeteg Alapítványt a Vakok és Gyengénlátók Egyesületét, illetve a hátrányos helyzetű diákok támogatását valósítja meg.

A jó minőségű osztrák és német használt holmikért adott összegekből, adományokból Ön is hozzájárulhat nehéz helyzetű embertársaink életének könnyebbé tételéhez. Várunk minden érdeklődőt, támogatót!

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Kecskeméti Lions Club

Adószámunk:
19047180-1-03
Számlaszám:
10915008 – 00000009 – 26960008

cím: 6000 Kecskemét,
6000 Kecskemét Csányi út 1-3

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba