Elkezdődött a 28. Filléres Börze

Az Első Kecskeméti Lions Club 2018. december 08 és 09 között immáron 28. alkalommal rendezi meg a kecskeméti Széchenyi-városrészben elhelyezkedő - Lánchíd Utcai Általános iskola sportcsarnokában a „FILLÉRES Börzéjét”, osztrák és német testvér klubok adományainak köszönhetően.

A börzén nem csak vásárolni tudnak a kilátogatók, hisz az Első Kecskeméti Lions Club és a budapesti Centrál Lions Club oroszlánjai vércukor és vérnyomás méréssel, illetve tanácsadással várják a vendégeket.

A börze 2018.december 9. 12:00-kor zárja kapuit.