Ételosztás Kecskeméten

Az Első Kecskeméti Lions Club és Bethlenváros Lakóinak Egyesülete közösen ételosztást szerveztek a Bethlenvárosi Betlehemesnél Advent 4. vasárnapján.

Az ételosztást Dr. Svébis Mihály, a Bács-Kiskun Megyei Kórház egykori igazgatójának emlékének ajánlották fel, aki Bethlenváros Székelytelep részének lakója volt és aktívan közreműködött a rászorulók támogatásában.

150 adag gulyásleves került kiosztásra, amelyet a Kecskeméti Csárda tulajdonosa Tóth Zsolt főzött meg.

A Lions Club egyik fő tevékenységi köre az éhség felszámolása. Ennek érdekében világszerte számos jótékonysági akciót szerveznek a tagegyesületek. Ennek az akciónak a sikeressége a két civil szervezet kitűnő együttműködésének köszönhető.