Kincsek érkeztek a Filléres Börzére

Az Első Kecskeméti Lions Club 1990-ben rendezte meg az első Filléres Börzét. 2022-ben december második hétvégéjén, a vírus miatti korlátozások után végre újra megrendezésre kerül a Filléres Börze, amelyre az első ausztriai felajánlások Amstettenből érkeztek.

Két nyergesvontatóval érkezett 2022. szeptember 19-én az Első Kecskeméti Lions Club raktárába az áru, amelyben szétválogatva érkeztek bútorok, műszaki cikkek, ruhák, játékok, sportszerek stb.

Mindenkit szeretettel várunk a 29. alkalommal rendezendő Első Kecskeméti Lions Club Filléres Börze vásárára!

Részletek később a www.lions.hu oldalon és a Facebook oldalunkon.

Lions szövetség eseményei

19047180-1-03