Október 14-ig látható a Lions fotópályázat vándorkiállítása Kecskeméten

Az Első Kecskeméti Lions Club szervezésében 2018. szeptember 24-én nyílt meg a Lions Clubok Magyarországi Szövetségét által az elmúlt 12 évben kiírt fotópályázat győztes munkából összeállított vándorkiállítás a Kecskeméti Kodály Zoltán Ének - zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolában.

A kiállítást dr. Rácsz Imre, az Első Kecskeméti Lions Club 2018-2019-es Lions év elnöke, illetve Fésűs András volt kormányzó, a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének a Lions nemzetközi "Environmental Photo Contest" pályázatának hazai felelőse nyitotta meg.

A tárlat 2018. október 14-ig lesz látogatható.